KIYILI ARGE VE DANIŞMANLIK;  Kurulduğu günden bugüne; Arge, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında kaliteli, sürdürülebilir, inovatif çözümler üretmek ve faaliyetleriyle öncülük ederek ülke ve toplum yararına değer katma vizyonuyla çalışmaktadır. 15 Yıllık eğitim tecrübesiyle sektöre öncülük yapan Kıyılı Arge ve Danışmanlık ilgili bakanlıklardan aldığı yetki belgeleriyle 81 ile hizmet sunmaktadır.

Ayrıca; Kıyılı Arge ve Danışmanlık, İnovasyon temeli üzerine kurulan, dijital dünyada gelişmenize yardımcı olan, sonuç odaklı, sürdürülebilir ve öngörülebilir çözümlere odaklanarak kapsamlı olarak arge, yazılım, donanım alanlarında teknik ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Kıyılı olarak, global alanda ki tüm gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek hizmetlerimizi güncel olarak revize etmekteyiz. Çözüm odaklı çalışmalarımızla Kurum ve Kuruluşların, Bireylerin Eğitim, Danışmalık ve Dijital Deneyimlerini doğru şekilde inşa etmelerini sağlamak için sürekli çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik garantili hizmet verme yaklaşımımız, sürdürülebilir, geleceğe yönelik çözüm oluşturma hedefimiz ve tutkumuz farkımızı ortaya koymaktadır.